Kibele PIMS Endüstriyel Görüntüleme ve Robotik Otomasyon

Kibele Çözümleri

İlk Kontrol Cihazı

Üretim hattınızda seri hataları önlemek için ihtiyacınız olan anahtar adım.

ilk Kontrol Cihazı – FirstIns-10, üretiminizde parçayı yüksek hassasiyetle, şekil, boyut ve açı doğrulamaları yaparak test edebileceğiniz, ister veri bankanızda bulunan ürün bilgilerini kullanarak, ister yeni ürün veya prototipleri otomatik olarak yükleyerek kullanabileceğiniz bir kontrol cihazıdır.

Tasarımı, mühendisliği, montajı ve yazılımı firmamızca yapılan “İlk Kontrol Cihazı“, tamamı Türkçe arayüzü ve kullanım kılavuzuyla hizmetinize sunulmaktadır. Endüstriyel Yapay Görme Teknolojisinde lider Teledyne-DALSA‘nın görüntüleme sistemlerinin kullanılması, kontrol cihazının verimliliğini ve son kullanıcı memnuniyetini garanti eder. Sigma mühendislik profilleri üzerine inşaası ve kapalı sistem olması, fabrika koşullarında dayanıklı olmasını sağlar. Sistem operatörlerinin eğitimi tarafımızca yapılmaktadır.

Geniş opsiyon seçenekleri, farklı ihtiyaçlarınıza standartlaştırılmış çözümler sunar. Farklı açılarda görüntüleme, rotasyon, pozisyon tespit kamerası, referans açı kontrolü bunlardan bazılarıdır.