Kibele PIMS Endüstriyel Görüntüleme ve Robotik Otomasyon

Hakkımızda

En İyi Bilişim Çözümleri Şirketi

Kibele-PIMS, ana yönetim ofisi, AR-GE ve eğitim merkezi İzmir'de bulunan, endüstriyel görüntüleme ve robotik otomasyon firmasıdır.

Modern üretim hatları için verimlilik ve kalite kontrol vazgeçilmezdir, Kibele PIMS de bu alanda yapay görme ve robotik otomasyon teknolojilerini kullanarak anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

2002 yılında kurulan Kibele PIMS, bünyesinde bulunan mühendislik ekibi ile boyutlu kontrol, yüzey kontrolü ve ayıklama makinaları üretimini gerçekleştirmektedir. Kibele-PIMS fabrika şartlarında, gelişmiş yazılım uygulamaları ile çeşitli gelişmiş görüntüleme sistemlerini kullanarak mekatronik uygulamalar yapmakta, ve robotik uygulamalar ile bütünsel bir otomasyon imkanı sunmaktadır.

Yapay görme konusunda dünya lideri markaların Türkiye’ deki tek temsilcisi olan Kibele PIMS, geliştirmiş olduğu projelerde Teledyne Imaging, LMI Technologies - Gocator, Optronis ve The Imaging Source gibi ürünleri kullanmaktadır.

Kibele PIMS, robotik otomasyon alanında da Doosan Robotics markasının distribütörü ve KUKA markasının sistem partneridir.

Ekibimiz
yönetim kurulu

Kamal Ahmed

Yönetim Kurulu Başkanı | Ortak

Erdal Başaraner

Genel Müdür | Kurucu Ortak

Öncel Ulaş Akbaş

Finans & İdari İşler Müdürü | Ortak